Навчання в Росії

Росія - визнаний світовий лідер у підготовці математиків, фізиків, хіміків, геологів, інженерів, програмістів, лікарів і фахівців інших природничо-наукових областей.

Російські університети мають давній досвід навчання іноземців.Тут у іноземних абітурієнтів багато можливостей. Їм доступні найпрестижніші університети країни, де можна стати професіоналом практично в будь-якій галузі. Під час навчання студенти отримують не тільки фундаментальні знання, а й практичні навички.

Багато вузів співпрацюють з відомими російськими та зарубіжними компаніями, де учні проходять практику.

Деякі освітні програми в російських вузах викладаються англійською, проте велика частина - російськомовні. Який би варіант ви не вибрали, все одно має сенс вивчити основи російського, це полегшить адаптацію в країні.Сьогодні в Росії набирають популярність приватні вузи. Це простежується в чисельності університетів і в числі охочих тут вчитися. Приватні університети пропонують високий рівень технічної оснащеності лабораторій, наукових центрів і навчальних корпусів - це реалії сьогоднішнього студентського життя. Іноземні студенти також можуть вчинити і вибрати спеціальність, яка їм до вподоби. Рівень навчання не поступається державним вузам.

Завдяки сильному викладацькому складу, розвитку і впровадженню нових технологій в навчальний процес і освітню систему в цілому, російські вузи випускають професіоналів, які можуть підвищити престиж своєї рідної країни.

На рівні з освітою громадяни Росії пишаються і своєю культурою.

Культура - це те, з чим найчастіше асоціюють Росію іноземці. Росія дала світові великих письменників, поетів, філософів, композиторів, художників і музикантів: Лев Толстой, Антон Чехов, Федір Достоєвський, Петро Чайковський ... Література, балет, класична музика, архітектура, живопис, театр, кінематограф - це те, чим Росія завойовує серця людей по всьому світу.

Російські міста - центри культурного життя, де постійно проходять виставки, фестивалі, концерти, покази, перформанси та інші культурні та розважальні заходи міжнародного і національного рівнів.

Росія - величезна країна, тут можна вибрати не тільки програму або університет, але навіть комфортний для себе кліматичний пояс - від помірно-континентального клімату в європейській частині країни до субтропічного на Чорноморському узбережжі Кавказу.


Зв'яжіться з нами
Organization Contacts:
Address: ,
tel:, fax:, Email: