Мы працюємо з
Послуги
Навчання в Україні
Навчання в Європі
Навчання в США
Навчання в Росії
Навчання в Канаді
Навчання в Новій Зиландії
Обучение в Турции
Навчання в Австрії
Чому ми

ISES - це організація, що надає консультаційні послуги з питань освіти за кордоном і є офіційно зареєстрованим представником Українського державного центру міжнародної освіти при Міністерстві освіти і науки України. Займаючись профорієнтаційної роботою для престижних університетів України, ISES надає допомогу іноземним абітурієнтам в отриманні вищої освіти в Україні.

 

Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного заявника.
Струднічаем з кращими вузами України і їх список постійно збільшується.
Ми вирішуємо найскладніші питання, пов'язані з видачею віз, процесом навчання і затвердженням документів.
Допомога і супровід іноземних студентів в процесі вступу та навчання. 24/7
Абітурієнту
Важливість вищої освіти
Запрошення на навчання в Україні
Прибуття в Україну і зустріч в аеропорту
Отримання візи на навчання в Україні
Отримання візи на навчання в Європі
Часті питання
Які документи потрібно зібрати для вступу до вузів?
Вимоги до документів можуть відрізнятися в залежності від вузу і програми, тому обов'язково уточніть цю інформацію в обраному університеті. Як правило, для вступу до вузу іноземним громадянам необхідно зібрати п'ять документів. Перший документ - анкета, яка є на сайті будь-якого університету; її потрібно заповнити. Другий документ - копія паспорта, за яким ви будете в'їжджати в країну. Третій документ - підтверджує рівень освіти. Наприклад, якщо ви готуєтеся вступати до магістратури, то потрібен документ про закінчення бакалаврату. Також знадобиться медична довідка про відсутність захворювань і протипоказань для навчання.
Чим відрізняється легалізація від нострифікації?
Під нострифікацією диплому мається на увазі детальне порівняння навчальної програми ВНЗ, який Ви закінчили, і ВНЗ, в який Ви звертаєтеся з проханням нострифікувати диплом (або норм Міністерства освіти, якщо Ви звертаєтеся до Міністерства). Успішно пройдена процедура нострифікації буде говорити роботодавцю про те, що Ви вивчили достатню кількість предметів (з достатньою кількістю академічних годин), для того, щоб працювати на певній посаді. Легалізація диплому - це процедура надання юридичної сили диплому закордоном. За результатами успішної легалізації він набуває чинності у тій країні, для якої його легалізували.
Як подати заявку на навчання в Україну? Як отримати запрошення?
Необхідно зв'язатися з нами по електронній пошті, WhatsApp для отримання запрошення на навчання в Україні. Ми забезпечуємо студентів всією необхідною і важливою інформацією для подальшого вступу до університету, пропонуємо на вибір кращі університети України і допомагаємо на кожному етапі підготовки. Наша компанія допомагає студентам отримати запрошення в обраному університеті.
Чи визнаються дипломи українських вузів за кордоном?
Українські та іноземні студенти отримують дипломи міжнародного зразка, які визнаються в усьому світі (ВООЗ, ЮНЕСКО, Рада Європи, Міжнародна Асоціація Університетів).
Якою мовою можливе навчання в Україні?
Навчання в Україні можливо українською, російською та англійською мовами. Для навчання українською мовою іноземні студенти закінчують підготовче відділення.
Подивитися щє
Новини
13-02-2020
Єврошколи "EU Study Days in Ukraine": запрошуємо до участі

Запрошуємо взяти участь проекти "EU Study Days in Ukraine" (Єврошколи)

13-02-2020
У СумДУ відкрили новий навчальний центр спільно з компанією «Брокодерс»

1 лютого в новому корпусі Сумського державного університету урочисто відкрили навчальний центр за сприяння ТОВ «БРОКОДЕРС».  Центр оснащений сучасним комп'ютерним та мультимедійним обладнанням, його завдання - проводити підготовку та перепідготовку студентів і фахівців з спільно створеними сертифікаційними програмами, сприяти розвитку освіти, наукових досліджень і прикладних робіт в області розробки веб і стаціонарних додатків.

13-02-2020
Політехніки стали учасниками тренінгу від представників Вроцлавського офісу компанії Elsevier

12 лютого в Університеті відбувся тренінг «Використання Scopus для підняття рейтингів університету».  Організував захід проректор з наукової роботи Іван Демидов.  З цією метою до Львівської політехніки прийшли Бартоломей Венцковські і Кшиштоф Шиманьська - представники Вроцлавського офісу компанії Elsevier - однієї з найбільших видавничих компаній світу, щорічно випускає близько чверті всіх статей, які видаються в наукових журналах.

24-03-2020
Третій міжнародний симпозіум «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу»

У режимі відеоконференції у НАУ розпочав роботу третій Міжнародний симпозіум «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Організатор – Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій (ФЛСК). Співорганізатори – 37 освітніх та наукових установ, зокрема, 17 – закордонних.

15-07-2020


Варшавський університет економіки та гуманітарних наук

16-07-2020

Вас цікавить навчання за кордоном? Але ви не знаєте, в якій країні навчання буде корисним для вас? Ми допоможемо вам вибрати хороший університет.

МІЖНАРОДНІ СТУДЕНТСЬКІ ОСВІТНІ ПОСЛУГИ 

м.Харків

Organization Contacts:
Address: ,
tel:, fax:, Email: